Меню
«Мені не завжди вистачає часу на моє хобі, проте я ані трішечки не шкодую, що обрала серйозну та перспективну кар’єру»
8 червня 2016

Вічна дилема: чи можна бути і красунею, і розумницею одночасно? Авжеж! Саме такі дівчата й працюють на АЗК WOG. Сьогодні познайомимося із завзятою, ініціативною адміністратором - Аліною Лобас, яка працює на АЗК за адресою вул. Богатирська, 15.

«В мережі АЗК WOG я працюю понад рік, а саме на цьому АЗК - 4 місяці. Чи подобається мені ця робота? - Ні, не подобається, я її обожнюю!

Свою кар’єру на WOG я почала одразу, закінчивши університет і всього за рік вже маю успішні результати та, навіть, підвищення. Починала з оператора, а зараз вже адміністратор. Думаю, що коли по-справжньому любиш свою роботу, це одразу помітно і кар’єрний зріст не змусить на себе чекати.

Кожен ранок на WOG починається з улюбленого фірмового шокочино. А ще я обожнюю пасту «Болоньєзе», у нас на WOG її готують найкраще. А які у нас круасани, ну просто немає слів! Не стримую себе навіть під час дієти, якщо треба швидко та смачно перекусити, а крім того підняти собі настрій – це, однозначно, круасани та шокочино!

Хоч колеги жартують, що мій ранок починається з розпоряджень для працівників, перевірки порядку та прискіпливого огляду АЗК, а вже потім – шокочино. Так, насправді моя робота і полягає у тому, аби забезпечувати комфорт для наших клієнтів, хочеться щоб вони поверталися знову і знову, саме цим вимірюється успішність нашого АЗК.

У вільний час я обожнюю фотографувати. Коли я навчалася в університеті мої фото займали перші місця на конкурсах. Зараз не завжди вистачає часу на моє хобі, працюю, інколи, навіть у вихідні. А як інакше? У нас успішний потужний АЗК, наплив людей завжди великий, але у вихідні він просто величезний! Яблуку ніде впасти. Люди заправляють автівки, смакують каву, куштують наші смачні страви. І це чудово! Я ж, у свою чергу, ну просто не можу залишити без допомоги наших операторів, адже треба слідкувати за порядком.

Проте, я ані трохи не шкодую, що обрала серйозну та перспективну кар’єру. Планую й надалі зростати і вносити нові ідеї та покращення у компанії WOG». 

Інші новини