Меню
Не проґав щасливий «бургер-момент» з мобільним додатком WOG PRIDE!
16 лютого 2016


Дорогі друзі! З радістю повідомляємо, що на ваші численні прохання WOG CAFE поновлює акцію, яка користувалася неабиякою популярністю наприкінці минулого року.

Мобільний додаток WOG PRIDE знов допоможе вам отримати улюблені смачні подарунки – знижки на WOG БУРГЕРИ 3грн і ДАБЛ WOG БУРГЕРИ 5 грн!

Отримати весняну пропозицію просто – варто лише використати запропонований додатком QR-код купона та показати його касирові під час замовлення, і гарячі бургери з чудовими знижками миттєво готові до подорожі разом з вами!

Крім смачних пропозицій на бургери та на найкавовішу каву мобільний додаток WOG PRIDE містить також купу корисних можливостей, які обов’язково стануть у пригоді автомобілістам. Це - покупки пального онлайн та можливість контролювати витрати на них, відслідковування історії покупок та кількості накопичених чи витрачених бонусів, бути в курсі акцій та інше.

Слідкуйте за новими цікавинками від WOG CAFE та завжди тримайте під рукою свого мобільного помічника WOG PRIDE, щоб отримати якнайбільше задоволення від поїздок з WOG!

Для завантаження мобільного додатку перейдіть за посиланням.


Інші новини