Меню
Найращі хот-доги й найкраща кава в країні – на WOG. Перевірено експертами
18 березня 2016

Інститут споживчих експертиз перевірив якість і безпеку хот-догів і кави на АЗС України. Кращі хот-доги в країні продають WOG, БРСМ-Нафта і ОККО; найкраща кава – на WOG.

У тестуванні взяли участь 8 популярних заправних мереж (WOG, БРСМ-Нафта, ОККО, LUXWEN, КЛО, Shell, Amic, ТНК). Придбані на АЗК зразки продукції, а саме хот-доги і кава двох видів (еспресо й американо), було передано до сертифікованої лабораторії та на дегустацію професіоналам і звичайним споживачам.

Хот-доги перевіряли на відповідність декільком нормативам: тести на вологість (не більше 75% масової частки вологи для сосисок першого сорту), дослідження на вміст крохмалю; тести на мікрофлору.

Усі учасники пройшли тести, що свідчить про прискіпливий вибір постачальників м'ясної продукції, зокрема сосисок, автозаправними мережами. При цьому експерти відзначили, що «найчистішими» виявилися хот-доги, придбані на АЗК WOG і БРСМ-Нафта. У них рівень мікрофлори, згідно з дослідженнями, практично дорівнює нулю, що говорить про високий рівень дотримання гігієни та зберігання продуктів.

Також було проведено тест на смакові якості хот-догів – поєднання булочки, сосиски й приправ. Дегустували хот-доги як професійні дегустатори, так і звичайні автомобілісти. Оцінки виставлялися за 10-бальною шкалою. Максимальні 10 балів за однаково смачні і булочку, і сосиску поталанило отримати хот-догам, придбаним у мережах WOG і БРСМ-Нафта.

Експерти позитивно оцінили «вертикальне» завантаження сосисок у хот-доги, яке практикує більшість учасників дослідження, і тематичні пропозиції у запропонованих меню. Як приклад дослідники наводять новинку на WOG – «італійський» хот-дог, приготований з булочки-чіабати, сосиски зі шматочками оливок усередині й приправлений соусом песто.

Приємно відзначити, що у дегустаційному тесті на найсмачнішу каву переможцем також було визнано мережу АЗК WOG (20 балів за сукупністю оцінок). При оцінюванні до уваги бралися якість зерен, устаткування для приготування кави, а також якість напоїв за смаковими і ароматними характеристиками.

Детальніше за посиланням

Інші новини