Меню
Найкращі автомобілі обирають найкраще пальне від WOG
14 січня 2016


У рамках конкурсу «Автомобіль року в Україні 2016» було проведено перший етап голосування та визначено 10 претендентів на перемогу. Фінальне голосування за найкращий автомобіль-2016 відбудеться 27 січня. Головним паливним партнером проекту вже другий рік поспіль є мережа АЗК WOG.

Зазначимо, що переможців першого етапу авторитетне журналістське журі визначало у двох номінаціях:

  • «Автомобіль 2016 року», серед яких 15 потенційних переможців: Citroen C4 Cactus, Ford Mondeo, Hyundai Tucson, Kia Sorento, Mazda 2, Peugeot 308, Skoda Fabia, Skoda Superb, Volkswagen Passat и Volvo XC90;
  • «Кроссовер 2016 року в Україні»: Audi Q7, Kia Sorento, Mercedes-Benz GLC-Class, Suzuki Vitara и Volvo XC90.

Другий етап голосування передбачає обов’язкові випробування фіналістів на трасі спортивного комплексу «Чайка», а на кроссовери чекають додаткові тести на позашляховій трасі автодрому.

Мережа АЗК WOG підготувала для фанатів найкращих автомобілів приємний сюрприз – розіграш 100 літрів найкращого пального! Серед тих, хто при заповненні анкети внесе номер картки програми лояльності «ПРАЙД», буде обрано одного переможця, який отримає 40 л пального та трьох переможців, на яких чекатиме приз у вигляді 20 л найякіснішого пального від WOG. Також десять учасників голосування отримають карту «Кавовий Драйв», на яку нараховано 10 порцій кави.

Крім того, WOG розіграє 6 запрошень на тест-драйв Журналістського журі в рамках акції «Автомобіль року в Україні 2016» серед тих учасників Громадського журі, які встигли проголосувати за свого автофаворита до 15 грудня минулого року.

Інші новини