Меню
Найкраще в роботі на WOG – щирі усмішки клієнтів!
21 квітня 2016

Вам зустрічалися футболісти, які вміють готувати смачнющі деруни? На WOG такі бувають! Герой нашої сьогоднішньої рубрики «Обличчя WOG» – Максим Іваніченко, який працює оператором на АЗК WOG, розташованому у Києві на проспекті Перемоги, 11б, – амбітний молодий чоловік, який не уявляє свого життя без спілкування та смачної кави. Детальніше читайте в інтерв’ю.

Я працюю на WOG оператором АЗК вже майже рік. Тим не менше, щоразу, коли приходжу на роботу, – тут завжди відбувається щось нове, мені трапляються нові цікаві люди та щирі усмішки. Тому мені дуже подобається моя робота.

Ранок я починаю з нашої найкавовішої кави. Якщо потрібно збадьоритись – замовляю американо з молоком, але в цілому я надаю перевагу лате або зеленому чаю з жасміном і лимоном. Зізнаюся, найулюбленіша моя страва – деруни. Я люблю їх як їсти, так і готувати.

Колектив у нас дуже дружний. Кожен з нас завжди готовий постояти один за одного. Єдине, що хотілося б побажати, – це проводити якомога більше часу разом поза роботою.

Мені подобається спілкуватися з нашими клієнтами. Особистості дуже різні і такі цікаві, спілкуватися з ними завжди приємно. Протягом робочого дня, перебуваючи у такому бурхливому потоці людей, забуваєш про всі свої негаразди. Я люблю бути чимось корисним людям, підбадьорювати їх, допомагати по змозі.

Я люблю працювати, набувати нові навички, а також успішно проявляти себе під час роботи. 

З самого дитинства я захоплююся футболом. Колись навіть грав у клубах «Зірка» та «Динамо». А сьогодні у вихідні дні я обов‘язково знаходжу час пограти з хлопцями у нашому дворі.

Заїжджайте до нас на WOG – поспілкуємося!

Інші новини