Меню
На WOG заправляємо, у небо злітаємо!
2 вересня 2016

Нагадуємо, що ми заправляємо не лише ваші авто та байки, але й літаки! І в підтвердження цього повідомляємо, що компанія WOG вкотре виступить паливним партнером на Всеукраїнському Авіафестивалі, цього разу в  Одесі.

3 та 4 вересня на спортивному аеродромі Гідропорт відбудеться неймовірний захід для усієї родини.  Десятки літаків не просто злетять в небо для того, аби присутні сповна насолодилися авіашоу, а й піднімуть у повітря всіх бажаючих. Та це ще не все! На нашому повітряному святі можна буде стрибнути з парашутом, а ще сфотографуватися в кабіні літака, поспілкуватися з найдосвідченішими пілотами та, навіть, записатися на навчання в льотні школи.

Крім авіаційної тематики організатори підготували для вас захопливу розважальну програму: веселі конкурси та вікторини, безліч призів і подарунків від партнерів заходу. Популярні ведучі та професійне музичне оформлення заходу - від кращих ді-джеїв Одеси, Виставка автомобілів і безпрецедентний тест-драйв топових моделей Skoda, Suzuki і Hyundai.

Літати з WOG не лише безпечно та надійно, а й весело!  Побачимося на Всеукраїнському Авіафестивалі.

Інші новини