Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

На всіх АЗК можна здати батарейки

13.01.2021


Мережа АЗК WOG в рамках еко-платформи «До природи з добром» розпочала проєкт зі збору відпрацьованих батарейок, направлений на збереження довкілля України та зменшення викидів шкідливих речовин у природне середовище. Надійну переробку зібраних на АЗК батарейок гарантує партнер проекту – рух «Батарейки, здавайтеся!».

Відтепер на 385 АЗК WOG по всій країні можна у будь-який час здати контейнер до 20 відпрацьованих пальчикових батарейок та акумуляторів від розмірів AAA до D, а також типу «крона», акумулятори від мобільних телефонів та ноутбуків, павербанки.


Батарейки не можна викидати до сміттєвих баків. Адже навіть найменша батарейка здатна забруднити в середньому 16 м2 ґрунту навколо себе. Сьогодні в Україні більшість сміттєвих звалищ – стихійні. Вони розташовані біля родючих земель та містять тисячі недбало викинутих батарейок. Токсичні речовини з цих «маленьких отруйників» забруднюють територію, проникають у ґрунтові води, а звідти в річки, з яких держава забирає питну воду. 

Дуже прикрим й те, що єдиний в Україні завод з утилізації батарейок закрив цей напрямок роботи ще у 2018 році. Саме тому компанія  WOG почала співпрацювати з рухом «Батарейки, здавайтеся!», який вже декілька років системно працює над проєктом з правильної утилізації відпрацьованих батарейок в Україні. Відтепер рух буде допомагати WOG з організацією переробки зібраних на АЗК батарейок у безпечний спосіб.
Відтак, з контейнерів, розміщених на АЗК WOG, батарейки потраплятимуть на ліцензований склад партнера проєкту ТОВ «Екологічні інвестиції», звідки по накопиченню партії у 20 тонн будуть відправлятися на переробку до заводу GreenWEEE в Румунії. На цьому заводі вони проходять спеціалізовану сортувальну лінію та діляться на 8 типів відповідно до хімічного складу. Сольові, алкалінові та цинк-карбонові батарейки переробляються безпосередньо на GreenWEEE, а решта батарейок – з вмістом кадмію, літію, ртуті тощо – відправляється на завод Accurec в Німеччині. Таким чином 100% всієї маси батарейок повертається для подальшого використання у виробництві нових товарів та корисних речовин.

За рік очікується зібрати у мережі близько трьох тон батарейок. Їх утилізацію буде профінансовано мережею WOG спільно з брендами Panasonic, Duracell та GP.01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.