Меню
Вирушаймо на «Тарасову Гору» з WOG!
26 квітня 2016


З 2-го по 5-те червня на території табору «Придніпровський», під Черкасами, відбудеться мотофестиваль «Тарасова Гора – 2016», партнером якого традиційно виступає АЗК WOG.

Вже 14 років поспіль фестиваль об’єднує гостей з усіх куточків України, а також із зарубіжних країн – Польщі, Литви, Білорусі, Німеччини та США.

У програмі мотофестивалю: спортивні та силові змагання з Василем Вірастюком, виставка ретро-мотоциклів, кастом-шоу та різноманітні заходи і конкурси від партнерів. Також планується парад Черкасами та мандрівка до Канева на Тарасову Гору. Пальне для обох заходів надає WOG.

Для учасників «Тарасової Гори» виступатимуть різні музичні гурти. Серед них: Old School (Черкаси), Folcore та Брутто (Білорусь), Без Обмежень, ТНМК, Таршис, Нарайа (Польща), PAVLIK OVER DRIVE. На гостей чекатимуть діджей-сети, джем-сейшн з музикантами гуртів та мотоциклістами. Ведучий концерту – Геннадій Попенко.

На території фестивалю працюватимуть крамниці із атрибутикою фестивалю, мото-аксесуарами, одягом та прикрасами, мобільний тату-салон, шиномонтаж, камера схову, медпункт та багато іншого.

Частуватиме гостей фестивалю смачними стравами та найкавовішою кавою WOG CAFЕ.

Вирушаймо на фестиваль з WOG!

Детальніше про фестиваль на сайті
Інші новини