Меню
На відстані одного кліку: WOG випустив мобільний додаток
10 червня 2014

Найбільша українська приватна мережа автозаправних комплексів WOG презентувала мобільний додаток для пошуку найближчого АЗК і швидкого доступу до різноманітної інформації, пов’язаної з її послугами та діяльністю.

Мобільний додаток став частиною оновленої програми лояльності «ПРАЙД», яку компанія планує вдосконалити цього року.

Додаток дає можливість користувачам мобільних пристроїв визначати місце розташування найближчих до них АЗК WOG, обирати точки мережі по заданих параметрах пошуку – набору опцій необхідних клієнту, містить інформацію про всі послуги та сервіси, які надає кожен з автозаправних комплексів WOG. Також після вибору потрібного АЗК програма запропонує користувачу оптимальний маршрут від місця перебування клієнта.

Зазначимо, що при запуску додатка користувач автоматично потрапляє до меню з кількома розділами: Акції, Новини, АЗК, Прайд, Зв’язок.

Так, у розділі «Акції» знаходиться інформація про всі активності компанії WOG, її магазинів SunMarket, фаст-фудів і ресторанів швидкого харчування Restorio. У розділі «Новини» користувач ознайомиться з останніми інформаційними повідомленнями компанії. Пункт «АЗК» містить географію автозаправних комплексів мережі WOG та перелік послуг на кожному з них. У розділі «Зв’язок» вказані контакти безкоштовної цілодобової гарячої лінії кол-центру компанії. А ось «ПРАЙД» - це вже особистий кабінет власника картки лояльності WOG. У профілі відображаються всі дії користувача, що були здійснені за допомогою картки «Прайд».

Мобільний додаток є безкоштовним і доступним для всіх українських користувачів пристроїв з операційними системами Android и iOS.

Генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький: «Як ви, напевно, вже помітили, наша компанія дуже ретельно та творчо підходить до кожного зі своїх проектів. Перш ніж заявити про свій наступний продукт, ми довгий час тестуємо його, щоб довести до досконалості. Так було із проектом по запуску кави у мережі наших АЗК, про який ми розповіли у лютому, хоча почали працювали над ним майже півроку тому. Та сама історія з мобільним додатком. Декілька місяців ми тестували його, а зараз готові представити нашим клієнтам».

«Команда WOG постійно працює над тим, щоб максимально спростити життя своїм клієнтам. Ми сподіваємося, що цей додаток буде актуальним для тих, хто цінує свій час та прагне бути в курсі останніх подій нашої компанії», - доповнює Сергій Корецький.

Інші новини