Меню
На АЗК WOG з’явилися ЕКО-горнятка «Дорога добра»
16 вересня 2020


На АЗК 
WOG з’явилися нові багаторазові бамбукові горнятка з кришечкою із харчового пластику. Лімітований тираж еко-горняток виготовлено в рамках благодійного проекту «Дорога добра» від WOGта Маші Єфросиніної, а також партнерів: БФ «Твоя опора» і Dobro.ua. Вони допоможуть врятувати дітей з вадами серця, підтримуючи ідею еко-відповідальності! 

Бамбукове горнятко повторює дизайн паперового благодійного горнятка. Воно виготовлене з бамбукових волокон – екологічного та біорозкладного, його можна мити в посудомийці, але не можна розігрівати напої в мікрохвильовці.

Ціна бамбукового горнятка — 149 грн, з яких 30 грн відраховується на благодійність у рамках акції «Дорога добра», а решта — це вартість його виготовлення.  Придбати горнятко можна на 200 АЗК.

Мета благодійної акції – зібрати майже 3,4 млн. грн. для придбання життєво важливого обладнання до дитячої операційної Інституту серця Амосова – клініки, де роблять унікальні операції крихіткам з усієї країни, народженим з вадами серця. Це сучасне обладнання значно поліпшить перебіг операцій та відновлювального періоду для маленьких пацієнтів інституту. 

«Дорога добра» стартувала 15 липня і триває наразі. Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати кавовий напій у благодійному горнятку з символікою акції на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлйн на сайтах Dobro.ua та БФ «Твоя опора», або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн.). Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка та накопичена необхідна для придбання обладнання сума.

Долучайтеся до «Дороги добра» заради майбутнього дітей, заради нашого майбутнього! 

Перелік АЗК, де можна придбати бамбукове горнятко
Інші новини