Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

На АЗК WOG з’явилися ЕКО-горнятка «Дорога добра»

16.09.2020


На АЗК 
WOG з’явилися нові багаторазові бамбукові горнятка з кришечкою із харчового пластику. Лімітований тираж еко-горняток виготовлено в рамках благодійного проекту «Дорога добра» від WOGта Маші Єфросиніної, а також партнерів: БФ «Твоя опора» і Dobro.ua. Вони допоможуть врятувати дітей з вадами серця, підтримуючи ідею еко-відповідальності! 

Бамбукове горнятко повторює дизайн паперового благодійного горнятка. Воно виготовлене з бамбукових волокон – екологічного та біорозкладного, його можна мити в посудомийці, але не можна розігрівати напої в мікрохвильовці.

Ціна бамбукового горнятка — 149 грн, з яких 30 грн відраховується на благодійність у рамках акції «Дорога добра», а решта — це вартість його виготовлення.  Придбати горнятко можна на 200 АЗК.

Мета благодійної акції – зібрати майже 3,4 млн. грн. для придбання життєво важливого обладнання до дитячої операційної Інституту серця Амосова – клініки, де роблять унікальні операції крихіткам з усієї країни, народженим з вадами серця. Це сучасне обладнання значно поліпшить перебіг операцій та відновлювального періоду для маленьких пацієнтів інституту. 

«Дорога добра» стартувала 15 липня і триває наразі. Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати кавовий напій у благодійному горнятку з символікою акції на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлйн на сайтах Dobro.ua та БФ «Твоя опора», або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн.). Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка та накопичена необхідна для придбання обладнання сума.

Долучайтеся до «Дороги добра» заради майбутнього дітей, заради нашого майбутнього! 

Перелік АЗК, де можна придбати бамбукове горнятко
01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.