Меню
На АЗК WOG можна оплачувати пальне смартфоном, не відходячи від авто
19 квітня 2017

У додатку для водіїв WOG PRIDE  з’явилось рішення для безготівкових оплат WOGPAY. З ним не треба йти до каси чи тримати платіжну картку в руках. Рішення працює на основі цифрового гаманця Masterpass від Mastercard, в якому можна зберігати дані карток будь-яких банків і платіжних систем. Партнерами проекту стали компанія Mastercard, Ощадбанк та iPay.ua.

Для оплати пального на АЗК WOG за допомогою смартфону необхідно встановити додаток WOG PRIDE і авторизуватись у ньому. Після цього — обрати заправку, номер колонки, від якої буде заправлятись авто, а також вид пального, його вартість чи кількість літрів, і натиснути кнопку вибору типу оплати.

Якщо користувач уже зареєстрований у Masterpass, додаток автоматично авторизує гаманець, відкриваючи доступ до карток, завантажених раніше. Додати у нього картки будь-яких банків та платіжних систем можна й безпосередньо в додатку.

З WOGPAY можна так само накопичувати бонуси програми лояльності WOG PRIDE і розраховуватись ними. Платити з WOGPAYможна на всіх АЗК WOG по всій Україні.Інші новини