Меню
Мої колеги – дуже дружні і цікаві люди
16 березня 2016

Чи можливо пройти шлях від касира до адміністратора торгового залу АЗК WOG усього за два роки? Альона Онищенко власним прикладом доводить: розумні, гарні й цілеспрямовані дівчата досягають свого! Знайомтесь ближче з нашою Альоною у інтерв’ю проекту «Обличчя WOG», а ще краще – завітайте до неї на АЗК!

Я працюю адміністратором торгового залу на АЗК WOG вже протягом трьох місяців; раніше обслуговувала клієнтів на касі. За фахом я товарознавець, тому чудово знаю, як потрібно працювати з товаром. Це також допомогло мені під час роботи касиром, де я півтора року успішно застосовувала отримані знання.

Сьогодні я повністю відповідаю за нашу крамницю. Слідкую, щоб усе було в наявності, товар розташований на своїх місцях; щоб клієнти АЗК вчасно отримували інформацію про акції. Також наглядаю за роботою на кухні. Можна сказати, що я відповідальна за внутрішній розпорядок на АЗК.

Мій робочий день починається о дев’ятій годині, але зазвичай я з’являюся на робочому місці вже о восьмій. Люблю зранку випити кави – вона у нас найкавовіша!

Найбільше мені запам’ятався мій перехід на нове місце – на АЗК, розташований на 19-му кілометрі траси Київ–Вишгород–Десна. Взагалі-то я не люблю змінювати місце роботи, бо швидко звикаю до людей. Але цього разу я майже миттєво влилася у новий колектив; мої колеги – дуже дружні і цікаві люди!

Поза роботою найбільше я люблю подорожувати та водити автомобіль – це надзвичайно  розслаблює, а також наповнює новими враженнями та позитивними емоціями. 


Інші новини