Меню
Можна заїжджати! Переможцям акції «WOG заправляет квартирами» вручили ключі
13 грудня 2017


Сьогодні два перших переможця акції «WOG запраляє квартирами» отримали ключі від своїх квартир. Ними стали Юрій з Одеси і Євген з Вишгорода. Тепер можна починати робити ремонт і заїжджати в нове житло.

«Спочатку складно повірити в таку удачу, адже не кожен день можна виграти квартиру. Але коли в руках тримаєш вже ключі від будинку, розумієш - це все реально - виграти квартиру від WOG », - не приховують емоції щасливі клієнти.

Відзначимо, на даний момент визначені тільки три переможця акції «WOG заправляє квартирами» .Тому шанс виграти квартиру залишається ще у 2-х щасливчиків.

Нагадуємо, для участі в акції необхідно заправитись від 20 літрів будь-яким пальним одним чеком із зареєстрованою картою ПРАЙД в мережі АЗК WOG і витягнути один з 4-х унікальних елементів квартири із спеціального боксу, який знаходиться на касі АЗК.

Як тільки учасник збере всі 4 елементи квартири, він гарантовано стає власником однієї з 5 однокімнатних квартир в новобудовах Київського регіону.

Крім квартир учасникам акції надається можливість отримати каву на гаманець ПРАЙД за кожну 4-у заправку від 20 літрів в період акції. Клієнти можуть стежити за наповненням кавового горнятка в чеках.

Акція діє до 31.12. 2017 року. Деталі акції за посиланням: https://wog.ua/ua/news-detail/wog_zapravlyaye_kvartirami_naybilyshiy_naftoviy_riteyler_daruye_kvartiri/

Інші новини