Меню
Мобільний додаток WOG дає можливість отримати віртуальну картку лояльності
23 вересня 2015


WOG розширює можливості нещодавно створеного мобільного додатку для більшої зручності своїх клієнтів. Відтепер ви можете не лише купувати в онлайні каву та пальне, а й отримати віртуальну картку ПРАЙД.

Це унікальне та інноваційне рішення, яке є лише на АЗК WOG – без будь-яких матеріальних пластикових карток кожен зможе скористатися програмою лояльності компанії завдяки віртуальній картці.

Крім того, через мобільний додаток клієнти АЗК можуть реєструвати пластикову картку «ПРАЙД» без додаткових звернень на ГЛ або надсилання смс-повідомлень.

Нагадаємо, що новий мобільний сервіс дає можливість власникам картки лояльності «ПРАЙД» скористатися всіма наявними перевагами клієнтів в режимі онлайн – зв’язатися з гарячою лінією та замовити зворотній дзвінок, купувати пальне за допомогою свого паливного гаманця, купувати каву через кавовий гаманець,  контролювати всі свої витрати та навіть прокладати маршрути до найближчої заправки WOG. І головне -  для користувачів мобільного додатку WOG надає  індивідуальні акційні пропозиції. 


Інші новини