Меню
Місяць цифрової грамотності з Міністерством цифрової трансформації України та WOG
18 листопада 2021

За статистичними даними 2019 року, 53% українців не володіють базовими цифровими навичками.

А від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожної людини, її вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн.

Однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. І ми раді долучитися до цієї ініціативи зі свого боку.

На платформі Дія.Цифрова освіта  можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Загалом близько 70 курсів для людей елегантного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів держслужбовців, школярів, і це неповний перелік.

Компанія WOG дбає про своїх клієнтів та постійно впроваджує нові цифрові сервіси, аби ще зручніше надати послуги, такі як WOG PAY, операції в застосунку PRIDE тощо.

Саме тому ми підтримуємо проект Дія.Цифрова освіта - інформаційну кампанію присвячену розвитку цифрових навичок громадян. І закликаємо долучитися до місяця цифрової грамотності і вас!

У листопаді на вас чекає низка заходів та корисних уроків, які допомагають стати більш освіченими в цифровому просторі, а WOG, у свою чергу розкаже про свої сервіси та покаже, як зручно ними користуватися, зекономивши свій час та гроші.

Слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах.

Інші новини