Меню
Ми готуємо, щоб вам сподобалось: огляд хот-догів WOG
28 березня 2016


Враховуючи смаки кожного клієнта, WOG пропонує великий вибір хот-догів, які задовольняють вимогам навіть вибагливих гурманів. До речі, хот-доги – найпопулярніша страва в меню WOG СAFE у потягах Інтерсіті.

Кожен може обрати свій ідеальний хот-дог з темною чи світлою булочкою. Пропонується чималий вибір сосисок: молочна, з сиром або «Прем’єра», а також Дюссельдорфська ковбаска. Можна замовити Hot Dog XXL, а втамувати ще більший апетит допоможе Подвійний Hot Dog.

Остання новинка в меню WOG СAFE – хот-дог для поціновувачів середземноморської кухні під назвою «Італійський». Цей варіант хот-дога поєднує підсмажену чіабату з хрумкою скоринкою та соковиту сосиску зі шматочками оливок. А яскравості та свіжості смаку додає відомий зелений соус песто. На WOG його готують за оригінальним рецептом на основі базиліку, сиру та оливкової олії.

Нещодавно Інститут споживчих експертиз перевірив якість і безпечність хот-догів на АЗС України. Також було проведено тест на смакові якості хот-догів – перевірялося поєднання булочки, сосиски й приправ. Хот-доги WOG увійшли до списку найкращих хот-догів країни. Більше про незалежну експертизу читайте на нашому сайті або сайті Інституту споживчих стандартів.

Скуштувати «найхітовіші» хот-доги можна на всіх АЗК WOG, у потягах Інтерсіті, а також у WOG CAFE, що знаходиться у м. Києві на вул. Васильківській, 21.

Інші новини