Меню
Мережа WOG CAFE вдруге підтвердила відповідність своєї продукції міжнародним стандартам якості ISO
13 січня 2022

Наприкінці 2021 року мережа WOG CAFE  успішно пройшла аудит на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 22000:2018 (НАССР) – системи управління безпечністю харчових продуктів і виробництва. Відповідний сертифікат компанії видав орган з добровільної сертифікації «Інженерний центр експертизи та сертифікації» (ІЦЕС).

 

Це вже другий сертифікат, що підтверджує успішне впровадження у WOG CAFE системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР. В 2019 році мережа отримала сертифікат ISO 22000:2005. Сертифікація в 2021 році відповідно до міжнародних стандартів ISO 22000:2018 стала наступним кроком на шляху до вдосконалення системи менеджменту якості в мережі WOG CAFE.

Упродовж трьох днів фахівці ІЦЕС перевіряли всі бізнес-процеси – від доставки продуктів на АЗК постачальниками, їх зберігання до приготування страв та видачі їх клієнтам. На основі отриманих даних експерти дійшли висновку, що якість та безпечність продукції та послуг WOG CAFE відповідають стандартам, прописаним міжнародною організацією зі стандартизації – ISO (International Organization for Standardization), яка акредитована у більшості країн світу.

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз ризиків і контроль критичних точок) – міжнародні стандарти системи контролю якості всього виробничого процесу, зберігання, транспортування і реалізації продуктів харчування. Їх специфіка в тому, що після ретельного аналізу всіх процесів на підприємстві визначаються контрольні точки, що потребують особливої уваги. Складаються регламенти щодо посилення контролю цих точок та призначаються відповідальні особи для здійснення моніторингу на місцях. Сьогодні система НАССР визнана найефективнішим методом гарантування якості та безпечності харчової продукції.

Будемо раді бачити вас у наших WOG CAFE на наших АЗК, у аеропортах Києва, Львова, Одеси та поїздах Інтерсіті+. Завжди щасливі годувати вас якісними та смачними стравами.

Інші новини