Меню
MEGAКАВА донатить на «крила»
1 квітня 2024

«MEGAКАВА донатить на «крила» - спільний проєкт WOG та Фонду «Дігнітас»

Мета проєкту – забезпечити захисників безпілотними літальними комплексами “АРЕС” бригадного типу. Долучитися до нього може кожен. Для цього достатньо в період із 01 квітня до 31 травня придбати улюблені напої в горнятку MEGA в мережі АЗК WOG, і 5 грн з кожного такого напою компанія перерахує Благодійному фонду «Дігнітас» на покупку БПЛА.

Другий рік поспіль улюблений щоденний ритуал кавування чи чаювання навесні набуває нового сенсу та смаку - смаку вдячності захисникам із присмаком причетності до важливого та значущого. Саме в цей період WOG спільно з партнерами ініціюють проєкт «MEGAКАВА донатить на «крила», щоб підтримати Сили оборони безпілотниками, завдяки яким вони зможуть ще ефективніше знищувати ворожі цілі на полі бою. 

Минулого року проєкт мав велику підтримку серед гостей мережі АЗК WOG, які залюбки купували свої улюблені кавові напої та запашний чай в горнятках MEGA, щоб долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у боротьбу з російським агресором. Цьогоріч організатори запрошують долучитися до проєкту ще більше українців. 

WOG системно допомагає в межах ініціативи “WOGОНЬ Допомоги”. Цього року ми вдруге фокусуємося на забезпеченні захисників розвідувальними безпілотниками. Цей напрям обрали з огляду на кілька критеріїв. По-перше, партнер проєкту Фонд «Дігнітас» має потужну експертизу в напрямі технологічної допомоги силам безпеки та оборони і працює безпосередньо з військовими, тож безпілотні комплекси для розвідки гарантовано отримають підрозділи, які їх потребують та мають необхідні знання й навички у роботі з ними. По-друге, максимально коротка ланка від акумулювання необхідних коштів, перерахунку їх виробнику і до потрапляння безпілотників до військових. По-третє, саме такі “крила” дадуть змогу покращити ефективність роботи багатьох підрозділів завдяки отриманню своєчасних та достовірних розвідувальних даних», - зазначив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Цього року БФ “Дігнітас” додав банку для прямого донату на проєкт, щоб залучити ще більше коштів для закупівлі БПЛА для захисників, а також дати можливість долучитися та підтримати ЗСУ в прагненні до Перемоги тим, хто раніше смакував каву на WOG, а сьогодні вимушено знаходиться за кордоном.

Безпілотні літальні апарати, закуплені в межах проєкту «MEGAКАВА донатить на «крила», будуть спрямовані Фондом «Дігнітас» Силам оборони для захисту України. 

Постійна розвідка з повітря забезпечує військо інформацією про пересування ворога, його логістичні хаби і, відповідно, допомагає планувати ефективні операції по ураженню. Раніше в розвідку ходили люди. Це була виснажлива і дуже ризикована задача - розвідувати в тилу ворога за десятки кілометрів від своїх позицій. БПЛА, які залітають на глибину 40-80 км, зробили розвідку ефективнішою і безпечнішою для особового складу.

В класі крил-розвідників на оперативну глибину до 50 км не так багато БПЛА українського виробництва, і до того ж їх вартість все ще не дозволяє масово забезпечувати ними підрозділи. Комплекс “АРЕС” є дуже бюджетним в цій лінійці, при цьому не поступаючись по якості іншим. Саме співвідношення ціна/якість, а також тісна співпраця виробника з військовими та інструкторським складом дають можливість більш широко забезпечити військових крилами-розвідниками. І, відповідно, чим дешевші і доступніші такі літаки, тим частіше їх застосовуватимуть без страху втратити дороговартісні БПЛА”, - наголошує Люба Шипович, директорка Благодійного фонду “Дігнітас”.


Розвідувальний безпілотний комплекс “АРЕС”, розроблений для військових потреб тактичного рівня, довів свою ефективність у фоторозвідці місцевості з покриттям більшої квадратури з дальньої відстані для подальшої розшифровки даних, у ⁠⁠корегуванні для fpv та підтвердження уражень, прокладанні коридорів для подальших етапів розвідувальних дій. Здатний заглиблюватися у тил ворога до 50 км на швидкості до 100 км/год, працювати при температурах від -15 С до +35 С, а швидкість розгортання комплексу становить 15 хв.


Партнер проєкту: стрімінговий сервіс MEGOGO.

 

Інші новини