Меню
«Маю з чим порівнювати WOG, бо й раніше працювала на АЗК»
12 серпня 2016

Оксана Березорудська працює на АЗК WOG у  місті Києві, на вулиці Бориспільській, 12  майже рік, та це не перший її досвід. Жінка й раніше працювала на інших АЗК. Проте бачить очевидну різницю і прагне далі продовжувати свій шлях тут.

«Я потрапила до компанії WOG і одразу зрозуміла, що це саме те місце, де я хочу будувати свою кар’єру. На моїй роботі мені подобається керівництво, колектив, умови. Загалом все, що може робити людину щасливою професійно.

Я мала певний досвід на інших АЗК перш, ніж влаштувалася сюди. Я маю, з чим порівнювати й саме тому люблю WOG ще більше! Зручний графік дозволяє мені будувати кар’єру, не зашкоджуючи сімейному життю. Я маю достатньо часу, аби бути гарною господинею та турботливою мамою.

Я не маю якогось особливого хобі, моє головне захоплення – це мої дітки. В мене є донечка та син, молодшому лише 4 роки, тому він потребує багато уваги і маминої любові. Тож зрозуміло, що увесь вільний час я віддаю дітям.

Мій ранок починається з ароматного американо. А обід асоціюється із улюбленими бургерами. У нас вони особливі, як і кава. Деякі клієнти спеціально заїжджають саме за бургерами, пояснюючи, що у інших місцях вони не такі смачні. І я цілком солідарна, бо сама просто обожнюю їх, так само, як і усю компанію WOG!»
Інші новини