Меню
Майже 450 тисяч українців підтримали благодійну акцію «Дорога до серця» на АЗК WOG
29 вересня 2015


Протягом дії благодійної акції «Дорога до серця» на автозаправних комплексах WOG було продано майже 450 тис. благодійних сердечок і зібрано 887 742  грн. Нагадаємо акція тривала з 25 липня до 26 вересня у рамках благодійної ініціативи «Пробіг з вірою в серці».

Всеукраїнська щорічна ініціатива цього року охопила п’ять міст - Київ, Вінницю, Львів, Херсон та Кременчук, майже 13 тисяч учасників та сотні дітей, хворих на кардіологічні захворювання. В цілому, завдяки реєстраційним внескам та акції «Дорога до серця» на АЗК WOG в Україні було зібрано 1 млн. 438 тис. грн..

Всі зібрані кошти наприкінці року  будуть передані на придбання медичного обладнання у найбільші лікарні міст-учасників цьогорічного «Пробігу»:

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ)

Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини" (м. Вінниця)

Львівська міська дитяча клінічна лікарня (м. Львів)

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня (м. Херсон)

Кременчуцька міська лікарня № 2 (м. Кременчук).

WOG вдячний своїм клієнтам, які охоче долучалися до благодійної акції на АЗК по всій Україні, а також своїм співробітникам, які долучалися до «Пробігів» в  містах їх проведення.

«Із завершенням «пробігів» цього року наша місія не завершується. Адже проблеми зі здоров’ям у маленьких дітей з вродженими вадами серця, на жаль, виникають постійно. Тому WOG, як соціально відповідальна компанія, продовжуватиме свою благодійну діяльність і готова підтримувати такі соціально важливі проекти постійно, залучаючи до участі у них своїх партнерів і клієнтів», - запевнив Генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Інші новини