Меню
Львів’яни спільно з WOG здолають дистанцію в 2 км заради здоров’я дитячих сердець
11 вересня 2015

Після столиці та Вінниці «Пробіг з вірою в серці» прийматиме Львів. Так, 13 вересня львів’яни о 13 год. зберуться біля пам’ятника Івана Франка, щоб спільно подолати дистанцію у 2 кілометра в рамках благодійної акції. Нагадаємо, кошти, зібрані під час «Пробігу» підуть на закупівлю медичного обладнання дитячих кардіологічних лікарень.

Підтримку в організації благодійної акції, а також у зборі коштів надала також компанія WOG, яка не лише запросила своїх працівників взяти участь в ініціативі, а й проводить акцію «Дорога до серця» на власних автозаправних комплексах по всій Україні.

Організатори пропонують всім учасникам наступний маршрут дистанції: від пам'ятника імені Івана Франка - по головній алеї - поворот біля готелю "Дністер" - по алеї вздовж вул. Листопадового Чину - до пам'ятнику ім. Івана Франка. Реєстраційний внесок для бажаючих допомогти українським дітлахам складає 50 грн.

Усі зібрані під час заходу кошти йдуть на придбання медичного обладнання для Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Офіційна передача обладнання відбудеться в листопаді-грудні 2015 року.

Нагадаємо, благодійна акція «Пробіг з вірою в серці» - всеукраїнська щорічна благодійна акція заради здоров’я дитячих сердець, головна мета якої – зниження смертності дітей з вродженими вадами серця. 


Інші новини