Меню
Львів вдруге прийняв національний "Пробіг з вірою в серці"
15 вересня 2015


Львівська міська  дитяча клінічна лікарня незабаром отримає кошти на закупівлю медичного обладнання для дітей з вродженими вадами серця. 13 вересня в рамках проекту "Пробіг з вірою в серці"- 2015, що пройшов у Львові за підтримки мережі автозаправних комплексів WOG, було зібрано майже 22 тисячі гривень. Всього в благодійній акції взяло участь 626 зареєстрованих львів’ян.

Крім того, в рамках благодійних акцій кошти збирають шляхом благодійних внесків через сайт Української Біржі Благодійності, а також завдяки акції "Дорога до серця" на АЗК WOG, де кожен клієнт заправки має змогу придбати благодійне сердечко.

Директор Львівської регіональної дирекції мережі АЗК WOG Андрій Данилів переконаний, що допомога дітям є одним з найважливіших завдань кожної соціально відповідальної компанії: «Така допомога сьогодні є надзвичайно важливою, адже в умовах кризи та військових дій в нашій країні дуже важливою є підтримка всіх, хто потребує соціальної і благодійної допомоги. Особливо, коли мова йде про дітей, адже турбота про них та їх здоров’я – це турбота про майбутнє України».


Інші новини