Меню
Лише вперед з Україною в серці!
6 червня 2016

Друзі, поспішаємо вам повідомити, що з 2 по 5 червня проходила чергова хвиля міжнародного мотофестивалю «Тарасова Гора – 2016» на території табору «Придніпровський», під Черкасами.

Вже за звичкою завітали гості чи не з кожного куточка України, з близького та дальнього зарубіжжя - Польщі, Литви, Латвіі, Естоніі, Білорусії, Молдови, Росіі, Угорщини, Німеччини, Італіі, Норвегіі, США. Відстань – не привід хоча б декілька разів на рік збиратися разом усім тим, хто любить Україну. Адже основна ціль мотофестевалю не тільки популяризація мотоспорту та перегони між найкрутішими гонщиками, а й патріотична!

У програмі мотофестивалю були спортивні та силові змагання з Василем Вірастюком, виставка ретро-мотоциклів, кастом-шоу та різноманітні заходи і конкурси від партнерів. Ну й звісно – мандрівка до Канева на Тарасову Гору. Пальне для заходів забезпечила компанія WOG.

Учасників «Тарасової Гори» тішили виступами відомі музичні групи, а ще змагання, конкурси та, загалом, цікава насичена програма, що надовго залишить приємні спогади про фестиваль.

Здається щось забули? Ну звісно – куди ж без найкавовішої кави! Частувало учасників мотофестивалю WOG CAFÉ, смачненьке під час такого активного дозвілля ну просто необхідне! Ми чудово провели час разом, і якщо ви не змогли приєднатися, чекаємо вас на наступному фестивалі. Слідкуйте за нашими новинами!

Інші новини