Меню
Компанія WOG запрошує всіх вінничан взяти участь у «Пробігу з вірою в серці»
10 вересня 2015


Мережа автозаправних комплексів WOG запрошує мешканців гостей Вінниці долучитися до благодійної ініціативи та взяти участь у щорічному «Пробігу з вірою в серці», який відбудеться 12 вересня о 13:00 на площі Незалежності.

Майже 40% дітей з вродженими вадами серця приречені померти у перший місяць життя, та 60% усіх інших до 1 року, якщо їм не буде встановлено точний діагноз. На жаль, лише незначна медичних установ України мають можливість вчасно діагностувати кардіологічні захворювання. І тільки закупівля сучасного медичного обладнання зможе врятувати більшість маленьких українців.

Саме тому найбільші соціально відповідальні компанії, серед яких компанія WOG, зібралися разом, щоб у рамках проекту «Пробіг з вірою в серці» зберегти життя та здоров’я дітям з вадами серця.

Маршрут пробігу у Вінниці складає 1 км: вул. Соборна – до парку ім. Горького – Літній театр. Реєстраційний внесок складає 50 грн. Усі зібрані під час заходу кошти йдуть на придбання медичного обладнання для Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини».

На гостей «Пробігу» також чекає цікава розважальна програма: розминка, майстер – клас Street Workout Kyiv, виступи музичних та танцювальних колективів, спортивні активності та спеціально обладнана дитяча зона.

Нагадаємо, «Пробіг з вірою в серці» - щорічна благодійна ініціатива. Цього року вона стартувала 6 вересня в Києві, а Вінниця стала наступним містом, яке перейняло естафету благодійності. Також, «Пробіг» відбудеться 13 вересня у Львові, 20 вересня – в Херсоні та 26 вересня у Кременчуці.


Інші новини