Меню
Компанія WOG увійшла в 20-ку кращих роботодавців країни
19 лютого 2018

«Рейтинг роботодавців України - 2017», який проводить Міжнародний кадровий портал HeadHunter, визнав компанію WOG одним з найкращих роботодавців року!

«З перших днів роботи компанія докладає багато зусиль для того, щоб стати одним з найпривабливіших роботодавців як для співробітників, так і для потенційних кандидатів, - говорить HR-директор Олена Артазей. Люди, які працюють в WOG - це основний і найцінніший ресурс, завдяки якому компанія досягла таких успіхів. Ми робимо все можливе для розвитку лідерських якостей та реалізації професійного потенціалу своїх співробітників. І, звичайно, прагнемо забезпечити максимально комфортні умови роботи, надихати і мотивувати на досягнення бажаного результату. Тому для нас велика честь, що вже багато років WOG входить в 20-ку кращих роботодавців країни».

«Рейтинг роботодавців України» проводиться Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна. Переможців визначали за підсумками опитування, яке проходило в три етапи з 18 вересня по 28 листопада 2017 року.


Інші новини