Меню
Компанія WOG продовжує допомагати медикам у боротьбі з коронавірусом
3 квітня 2020


Акціонери мережі АЗК WOG та Фонд «Партіоти Волині» у зв’язку зі спалахом коронавірусу COVID-19 закупили для лікарень Волині чотири апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та гематологічний аналізатор. Також компанія передала до медзакладів засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

Апарати штучної вентиляції легень є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів з важкими ускладненням дихальної системи внаслідок коронавірусу. Чотири апарати ШВЛ ResMed Astral 100 австралійського виробництва незабаром будуть доставлені в лікарні Волині. Окрім того, для Волинської обласної інфекційної лікарні було придбано сучасний японський гематологічний аналізатор SYSMEXXN-350, що допоможе проводити дослідження крові.

Разом з тим, потрібно пам’ятати в про медперсонал, який сьогодні майже без засобів захисту. Якщо кожен з нас має можливість залишитися вдома і самоізолюватися, то лікарі вимушені працювати цілодобово для порятунку людей. Тому також було передано до лікарень Волині 25 тисяч захисних масок, 20 тисяч спеціальних рукавичок та дезінфектори.

Крім того, компанія WOG виділила пальне для заправки автомобілів швидкої допомоги, якого буде достатньо для 20 тисяч виїздів.

Віримо, що спільні зусилля та особиста відповідальність допоможуть подолати COVID-19.


Інші новини