Меню
Компанія WOG перевела 2,5 млн грн на підтримку фонду Таблеточки
16 грудня 2019

26 листопада 2019 року компанія WOG взяла участь у Благодійному вечорі, який відбувся у рамках глобального руху Giving Tuesday. Україна приєдналась до даного руху в 2018 році. У Щедрий Вівторок мільйони людей у понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій і роблять добрі справи.

Метою вечора був збір коштів на придбання системи ідентифікації мікроорганізмів для лабораторії НДСЛ «Охматдит». Адже, щоб лікар призначив ефективне лікування, він має точно знати, з чим боротися. Зараз на отримання результатів аналізів з лабораторії походить від 2 до 7 днів. Весь цей час лікар лікує дитину наосліп. Втрачається час, зайві ліки ще більше ослаблюють організм. Новий апарат даватиме перші результати протягом 20 хвилин. Завдяки даній системі, щорічно 19 тисяч дітей з важкими хворобами отримуватимуть вчасне і якісне лікування.

Під час Благодійного вечора мережа АЗК WOG перевела на рахунок фонду Таблеточки 2,5 млн. грн. До заходу долучилися люди з різних сфер, з різними поглядами і захопленнями. Всі вони об’єдналися заради порятунку важкохворих дітей. І зібрали 16 млн грн на допомогу малюкам.

Творити добро так просто – долучайтеся!

«Таблеточки» — благодійний фонд, який з 2011 року захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, лобіювання інтересів українських пацієнтів і професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду більше 4000 сімей отримали адресну допомогу.


Інші новини