Меню
WOG CAFE перемогло в двох номінаціях бізнес-премії «Private Label-2019»
10 вересня 2019


WOG CAFE отримало перемогу в двох номінаціях Національної премії «Private Label-2019». Нагородження переможців відбулося 29 серпня в рамках ХI Всеукраїнської практичної конференції «Private Label-2019: Формула синергії рітейлера і постачальника». Ініціатором і організатором Події виступає B2B Медіа-Група TradeMasterGroup.

Номінації, у яких отримало нагороди WOG CAFE , – «Впізнаваність торгової марки» та «Кращий проект Private Label року».

«Першість відразу в двох номінаціях найпрестижнішої бізнес-премії країни – це дуже важлива подія. Це справжнє визнання успішної реалізації даного напрямку діяльності компанії як споживачами, так і ринком в цілому. Ми і надалі будемо працювати над розвитком та вдосконаленням продуктів наших ТМ. Адже така висока оцінка дає енергію та ентузіазм працювати ще більше та ще краще. Тому, звісно, що і в майбутньому будемо радувати наших клієнтів якісними та оригінальними продуктами з нашим бренд-лейбл і сподіваємося утримувати лідерство в даному напрямку й надалі», - говорить директор дирекції громадського харчування WOG CAFE Максим Пятаков.

Найкавовіша кава, завдяки якій WOG CAFE перемогло в номінації «Впізнаваність торгової марки», є однойменним інгредієнтом кавового проекту «Найкавовіша кава», який успішно існує з 2014 року. «Найкавовіша кава» – це унікальний бленд з відібраних кавових зерен, які ідеально підходять для приготування еспресо та напоїв на основі еспресо.

Головну перемогу «Private Label – 2019» – першість в номінації «Кращий проект Private Label року» – компанія отримала за проект DRIP COFFEE, який є візитною карткою WOG CAFE у потягах «Інтерсіті+». Методика приготування дріп-кави полягає в проливі гарячої води через шар кави, що знаходиться в індивідуальному фільтрі.

«Private Label» – це Міжнародна щорічна практична зустріч (з 9.09.2009), яка дозволяє відділам СТМ роздрібних мереж і компаній-постачальників почати і/або продовжити співпрацю, визначити стратегії і тактики ефективного розвитку бізнесу. Ініціатором і організатором Події виступає B2B Медіа-Група TradeMasterGroup. Національна премія PrivateLabel-2019 – це бізнес-нагорода, що відзначає досягнення виробників і мереж в області розвитку ВТМ і взаємодії з ритейлерами і постачальниками в номінаціях:

·       кращий проект Private Label,

·       внесок в розвиток товарної категорії,

·       динаміка розвитку ВТМ,

·       впізнаваність торгової марки,

·       інновація року,

·       найефективніша СТМ,

·   кращі умови співпраці.


Інші новини