Меню
Клієнти UniCredit Bank Мають особливі привілеї на АЗК WOG
30 вересня 2015


Мережа автозаправних комплексів WOG спільно з UniCredit Bank проводить безпреценденту акцію лояльності для власників паливної картки Visa Gold Fuel.

Зокрема, розраховуючись паливною карткою Visa Gold Fuel на автозаправці WOG, клієнт має можливість повернути 5% від суми кожного чеку на пальне. Зазначимо, що за програмою лояльності UniCredit Bank, клієнти можуть отримати компенсацію у розмірі 3% набудь-якій автозаправці, втім лише мережа ВОГ надає своїм клієнтам унікальну можливіть економити ще більше. Адже з кожного літра пального ще 1 гривня зараховується у вигляді бонусів на картку Pride від АЗК WOG при заправці від 300 грн.

Додаткові переваги картки VisaGoldFuel:

- Нарахування відсотків на залишок коштів;

 -Дистанційне керування рахунком через UniCreditOnline та UniCreditMobile;

 -Безкоштовне зарахування коштів на картку;

 - Знижки до 20% від найкращих закладів України за програмою VISAGOLD;

- Послуга цілодобової підтримки в дорозі, включаючи безкоштовну евакуацію;

Послуга "Захист особистих речей" - cервіс, який дозволяє повернути загублені речі: ключі, документи, телефон (на розсуд клієнта). У випадку незнаходження загублених речей СК компенсує витрати клієнта на їх відновлення згідно з договором страхування.

Нагадаємо, що з квітня 2015 року UniCreditBank і мережа АЗС WOG об'єднав свої програми лояльності на базі паливної картки VISAGOLD і карти Pride , створивши для своїх клієнтів найвигідніші умови купівлі палива зі знижкою -2 грн за кожен літр .

Міжнародна платіжна система VISA нагородила UniCreditBank почесним дипломом "За ексклюзивність банківської турботи про власників автомобілів", а Паливна картка банку була визнана одним з найуспішніших проектів співробітництва у сфері роздрібного бізнесу.


Інші новини