Меню
Київський «Пробіг з вірою в серці» за підтримки WOG зібрав 170 тисяч гривень
7 вересня 2015


Понад 2,2 тисяч киян, серед яких 45 співробітників компанії WOG, долучилися до благодійної ініціативи «Пробіг з вірою в серці», що вперше відбулася  в Києві 6 вересня.

Акція, що пройшла за підтримки мережі WOG, зібрала близько 170 тисяч гривень, які будуть спрямовані на допомогу дітям з кардіологічними захворюваннями. Після Києва такі ж «Пробіги» традиційно відбудуться у Вінниці, Львові, Херсоні та Кременчуці.

Зазначимо, що кошти на придбання медичного обладнання для дитячих кардіологічних лікарень можна передати не лише шляхом реєстраційних внесків, необхідних для участі у пробігу, а й за допомогою благодійних внесків через сайт Української Біржі Благодійності та завдяки акції на автозаправних комплексах WOG «Дорога до серця».

З 25 липня на всіх АЗК WOG в Україні триває благодійна акція «Дорога до серця» - придбавши благодійне сердечко за 2 грн кожен автоматично долучається до благодійників, які рятують життя маленьких українців. Лише за місяць проведення такої ініціативи WOG зібрав понад 400 тисяч гривень.

Генеральний директор мережі ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ»  Сергій Корецький зазначив: «Допомога дітям є надзвичайно важливою для компанії, яка турбується про долю своєї країни. Кожен, хто долучився до цієї акції є справжнім благодійником, якому небайдужа доля маленьких українців. Приємно, що серед них є й 45 працівників компанії «ВОГ РІТЕЙЛ». Переконаний, що наша допомога дітям стає ще важливішою в нинішніх умовах – війни та кризи. Адже турбота про дітей та їх здоров’я – це турбота про майбутнє всієї української нації».


Інші новини