Меню
Калейдоскоп можливостей мобільного додатку WOG PRIDE
4 квітня 2016


Мобільний додаток WOG PRIDE – знахідка для автомобілістів! Його оновлена версія містить ще більше практичних функцій для максимальної зручності наших клієнтів.

Завдяки корисному додатку власники WOG PRIDE отримали можливість купувати пальне онлайн, а також довідуватися про актуальні ціни та види пального на кожному з АЗК мережі.

Зручна функція «Калькулятор пального» дозволяє кожному водієві вирахувати кількість пального, необхідну для обраного маршруту, та, відповідно, його вартість. Мобільний додаток запропонує декілька опцій маршруту до найближчого АЗК, серед яких можна обрати економний, швидкий та оптимальний варіанти.

Лишилася у минулому необхідність зберігати чеки – завдяки функції перегляду та фільтруванню транзакцій за чеками онлайн контролювати витрати стало набагато простіше. У мобільному додатку WOG PRIDE можна відстежувати історію витрат, кількість накопичених чи використаних бонусів, отримувати найактуальнішу інформацію про знижки та багато іншого.

Разом з мобільним додатком WOG PRIDE можна ще й заощаджувати! Якщо ви зареєструєте картку лояльності «ПРАЙД», на що потрібно усього декілька секунд, ви отримаєте знижки до 1 грн на кожен літр пального. Акція для майбутніх власників картки діятиме протягом 1 місяця після дати фактичної реєстрації картки.

А щоб вам завжди було смачно в дорозі, WOG дарує знижки на «найкавовішу» каву, бургери та хотдоги.

WOG PRIDE – ваш найкращий кишеньковий помічник!

Детальніше про смачні акції в мобільному додатку за посиланням.

Завантажити мобільний додаток.


Інші новини