Меню
Готуй сани влітку, а зимові омивачі WOG – до початку морозів
3 листопада 2015


Зима вже майже «на капоті», тому WOG нагадує всім водіям готуватися до морозів та холодів заздалегідь. Тож, щоб морози не застали зненацька – зимові омивачі WOGуже чекають  на полицях мінімаркетів  мережі!

Зимові омивачі WOG виготовляються з високоякісної сировини, що постачається з Польщі та Білорусі, а завдяки солодкому аромату соковитої дині нагадуватимуть про тепле літо щоразу, коли потрібно помити  скло.

Для зручності наших клієнтів лінійка омивачів зимового сезону 2015-2016 року розфасована в зручну упаковку різних об’ємів: м’яка упаковка «дойпак» на 2 літри дозволить заповнювати бачок під будь-яким кутом, а каністри обсягом у 4 літри мають у комплекті зручний «носик», який допоможе без труднощів залити рідину у бачок.

Для заощадливих клієнтів у WOG MARKET є унікальна пропозиція - концентрат -80С з приємним кольором та ароматном.

Пропонуємо повну лінійку омивачів скла на зимовий сезон 2015-2016р.р.:

  • Омивач скла Winter -12C, 2л (дойпак)
  • Омивач скла Winter -22C, 1л
  • Омивач скла Winter -22C, 4л
  • Омивач скла WinterLUX -22C, 4л
  • Омивач скла Winter -80C, 1л (концентрат)

Нагадаємо, що мінімаркети на заправках WOG змінили формат та можуть запропонувати відвідувачам розширений асортимент товарів та харчових продуктів – починаючи від запашних багетів власного виробництва, м’ясної та молочної продукції, свіжих фруктів і овочів та закінчуючи побутовою хімією та навіть мобільними телефонами. При цьому автотовари зажди лишатимуться на полицях мінімаркетів  АЗК WOG.


Інші новини