Меню
«Гнучкий графік та чудовий колектив сприяють гарному дозвіллю»
23 червня 2016

Робота повинна бути цікавою – це непорушне правило професійного росту, успіху та загалом достойного життя. Але, якою б перспективною та цікавою не була робота, без розуміючого керівництва та чуйного колективу навіть улюблена професія задоволення не приноситиме. Так вважає оператор АЗК WOG, амбіційна красуня Вероніка Трушкова. І якщо, купуючи каву чи хот-дог на АЗК за адресою вул. Богатирська, 15 вас зустрічає приємна та усміхнена дівчина з задатками справжнього керівника – ви не помилилися, це точно Вероніка!

«Мій робочий ранок починається завжди однаково. Вся наша зміна приходить на роботу, швиденько робить термінові справи, приводимо зал до ладу і з насолодою смакуємо найкавовішою кавою. Моя улюблена – класична німецька кава WOG. Ну, а далі все за звичкою. Багато цікавих людей, серед яких нерідко зустрічаються зірки нашого шоу-бізнесу, посмішки, жарти, звичне: «чим я можу вам допомогти» та «заїжджайте ще, ми завжди раді бачити вас на WOG». І це не просто формальність, ми й справді з нетерпінням чекаємо на наших клієнтів, особливо постійних, ці люди вже стали «своїми». Знаєш, що замовлятимуть зараз, знаєш, яка кава їх улюблена.

Я працюю на цьому АЗК три роки. І планую й надалі будувати тут кар’єру. Мені подобається дружня атмосфера, колектив, який вже став рідним. Ці люди завжди готові допомогти, підстрахувати, підбадьорити, ми родина, і тут не треба зайвих слів.

Я обожнюю займатися спортом, проводити вільний час з друзями на свіжому повітрі, ходити в кіно. Дякуючи гнучкому графіку, засумувати за друзями та відпочинком я навіть не встигаю, вдається легко поєднувати кар’єру, домашні справи та відпочинок. Наразі, я шалено чекаю на свою відпустку, як завжди, поїду на море. А далі, з новими силами, назустріч успіху!

Я не зупиняюся на досягнутому, але й нікуди не поспішаю. Всьому свій час. Зараз я оператор і вважаю, що це вже привід пишатися. Але, по секрету кажучи, мрію дорости до директора компанії WOG. Я вірю, що це можливо, знаєте чому? Бо з WOG можливо все!»

Інші новини