Меню
Гідним автомобілям – гідне пальне
23 червня 2015


Свято автомобільного драйву для всіх охочих. 21 червня  столичний автодром Чайка приймав щорічний сімейний фестиваль Subaru Family Party. Головним паливним партнером свята стала компанія WOG. Організатори події влаштували екстремальний тест-драйв на оновлених моделях малим кільцем автодрому. І саме пальним бренду WOG були заправлені тестові авто. При чому найбільш продуктивним типом бензину Mustang із октановим числом 95 та 100.

«Ми, як бренд Субару, загалом,  підтримуємо активний спосіб життя і для нас дуже важлива співпраця із українським представництвом марки. Саме з допомогою таких подій ми і демонструємо наш діалог із клієнтом. Врешті,  без якісного пального отримати задоволення від автомобіля неможливо, тому  ми дуже цінуємо співпрацю із компанією WOG. На власному досвіді ми переконалися у чудових здібностях цього бензину на двигунах наших авто», - наголосив Цурута Йошігіко, Генеральний директор Subaru Ukraine

Інструктори, що демонстрували гостям потенціал автомобілів знайомі із пальним WOG не лише на словах. Серед водіїв тут є навіть професійні спортсмени, що власні гоночні авто заправляють тим же 100 Mustang. Та й у повсякденному керуванні звичок не міняють.

Окрім автомобільного пального,WOG запропонував і гостям події заряд бадьорості. У спеціально відведеній зоні всім охочим пропонувалися найкавовіша  кава та фірмові хот-доги, із якими постійні клієнти мережі заправних комплексів  вже добре знайомі.


Інші новини