Меню
Мій головний обов’язок – гарний настрій клієнта!
27 квітня 2016


Герой нашої сьогоднішньої рубрики «Обличчя WOG» – Добринський  Василь Іванович, помічник оператора АЗК WOG, розташованого у Києві на проспекті Перемоги, 11б. Василь Іванович – дуже відповідальна, щира, чуйна, завжди привітна та усміхнена людина. Завдяки йому на АЗК WOG відчуваєш себе як удома. Знайомтеся!

Я працюю на АЗК WOG уже більше шести років. Спочатку моє робоче місце знаходилося у Борисполі, а тепер тут.

Мій робочий день завжди починається з «доброго ранку» та усмішки. Люди повинні їхати від мене задоволеними, а мені самому має бути не соромно за свою роботу. Я вважаю, що найголовніший мій обов’язок – дарувати клієнтам гарний настрій.

На WOG завжди панує дисципліна, тому що робота автозаправного комплексу – це дуже серйозна справа. По перше, тут усі мають свою власну міру відповідальності; по друге, кожен працівник зобов‘язаний дотримуватися техніки безпеки, а по третє – ми обслуговуємо велику кількість людей, тому маємо забезпечити бездоганний порядок. От, наприклад, приїжджає бензовоз, який постійно доправляє нам пальне. Хоча цей процес повторюється регулярно, ми все одно обов’язково перевіряємо хімічні характеристики нової партії пального та звіряємо їх з даними нафтобази. І приймаємо пальне тільки в тому випадку, коли показники повністю відповідають стандартам АЗК WOG.

Якби, наприклад, хто-небудь запропонував мені перейти на роботу до іншої організації – ні в якому разі не погодився б, адже я ж уже стільки років працюю на WOG. Тут щирі та відкриті люди, хороше керівництво. Тут тільки працюй і радій. Зарплати, дякувати Богові, приємні. Що ще потрібно людині, коли вона усім забезпечена й задоволена?

У мене прості смаки – я люблю зелений чай без цукру, а от найкавовіша кава... таким можна поласувати тільки на WOG!

Удома мене завжди зустрічає дружина зі смачним обідом. А коли приїздять онуки, ми з ними вибираємося рибалити. У вільний час я плету кошики: кому для картопельки, кому для грибочків… Дідові ж треба займатись чимось. А так –  зробиш подаруночок і порадуєш людей. Люди мають радіти!


Інші новини