Меню
Фонд «Твоя опора» – офіційний член Всесвітньої федерації серця
15 березня 2020


Фонд «Твоя опора» став офіційним членом Всесвітньої федерації серця – основного представницького органу світової спільноти серцево-судинної системи.

Ставши членом Всесвітньої організації серця, благодійний фонд «Твоя опора» отримав звання офіційного амбасадора організації в Україні. Всесвітня федерація серця є єдиною організацією, що займається серцево-судинними захворюваннями та офіційно пов’язана зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Компанія WOG вже тривалий час опікується дітьми з вадами серця та допомагає Інституту Амосова – єдиній установі в Україні, де беруться за порятунок діток із важким перебігом серцево-судинних захворювань.

В рамках благодійної акції «Дорога до серця» у 2019 році ми спільно з Українською біржею благодійності, благодійним фондом «Твоя опора» та Машею Єфросиніною зібрали 1,4 млн грн, які були спрямовані на придбання УЗД-апарату для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.

Ми впевнені, що новий статус фонду «Твоя опора» допоможе популяризувати проблему серцево-судинних захворювань та інформувати суспільство про її важливість.
Інші новини