Меню
Фіналісти рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016» пройшли випробування на «Чайці»
28 січня 2016


Десятка претендентів на головну номінацію та ще п’ятірка, яка претендує на звання «Кросовер 2016 року» була відібрана шляхом голосування журналістського та громадського журі (50/50).

Але й це ще не кінцевий результат. Адже для фіналістів організатори конкурсу підготували ще чимало випробувань, серед яких перевірка реального кліренсу з різним навантаженням, ефективності роботи повного приводу, а також здатності їздити на слизькій поверхні.

Після цього, кожен представник журналістського журі мав змогу самостійного протестувати авто та скласти про нього власне враження.

Усе це дійство відбувалося 27 січня на автодромі «Чайка», де в тестуванні автомобілів брали участь декілька осіб з читацького журі, які завдяки мережі АЗК WOG стали переможцями в розіграші на участь у цьому заході.

За результатами випробувань журналісти оцінили кожного з претендентів: за перше місце - 25 балів, друге – 18, третє - 15 тощо.

Нагадаємо, що ці бали сумуються з результатами голосування громадського журі, а підсумкові результати голосування обох журі будуть оголошені на церемонії нагородження переможців 22 лютого 2016 року в Києві.

Інші новини