Меню
Експерти перевірили ресторани на АЗК
30 червня 2017

За швидкістю появи новинок, розширенням асортименту та бажанням догодити клієнту автозаправним комплексам, мабуть, немає рівних серед закладів «швидкого» харчування. Ще кілька років тому в основному в меню АЗК була кава та хот-доги, зараз же – вибір їжі величезний, на будь-який смак та гаманець. А що ж із якістю?

Експерти Інституту споживчих експертиз перевірили дорожнє «громадське харчування»: провели мікробіологічні дослідження та дві дегустаційні комісії, де виставили оцінки за смак страв, привітність персоналу, швидкість обслуговування, зручність меблів, наявність інтернету та чистоту туалетів.

Ми готові дилитися результатами:

1.  У WOG CAFE можна повноцінно пообідати;

2.  WOG має найбільше ресторанів, що розташовані по території всієї країни;

3.  Готові страви у нас виносять за п'ять хвилин;

4.  Особливістю WOG CAFE є найбільший вибір десертів та великий вибір салатів, що так цінують наші гості-любителі здорової їжі.

5.  А ще, ми маємо «родзинку» – свіжу випічку та фрукти на АЗК.

Окремо експерти відзначили наш широкий асортимент товарів для дітей – є іграшки, розмальовки, книги, безліч льодяників та цукерок. А також, ми турбуємося про комфорт жінок, забезпечуючи їх засобами особистої гігієни та дезодорантами не гірше за спеціалізовані магазини.

WOG CAFE отримало максимальну оцінку за всіма показниками якості та сервісу – 152 бали, що гарантують вам безпеку, доступність товарів та послуг і максимальний комфорт. Заїжджайте в гості!
Інші новини