Меню
Екологічний проект ECOrally цього року стартував з найякіснішим паливом від WOG
2 жовтня 2015

2 жовтня розпочався щорічний екологічний проект ECOrally, під час якого власники автомобілів PEUGEOT змагатимуться у паливній економічності своїх машин. Найякіснішим пальним для змагання та найкавовішою кавою всіх учасників ECOrally забезпечила компанія WOG.

Насьогодні цей проект екологічних змагань між власниками є унікальним в Україні. Його мета - популяризація екологічніших та економічніших двигунів. Завдяки сучасним технологіям водії мають можливість не лише заощаджувати на пальному, а й мінімізувати шкідливий вплив на оточуюче середовище.

Минулого року учасники ECOrally проїхалися маршрутом від Києва до Львова і назад, найкращий результат проекту становив 2,5 літри пального на 100 кілометрів. Цього року власники найекономічніших авто прозмагаються дорогою зі столиці до Одеси та назад.

Компанія WOG впевнена, що з найкращим пальним результати ECOrally будуть вражаючими. Кожен з екіпажів отримає необхіний обсяг пального, найкавовішої кави та найсмачніших бургерів і хот-догів на автозаправних комплексах паливного партнера проекту - WOG. 

Інші новини