Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Твори різдвяну дивокаву: дитячі малюнки знову прикрасять зимові горнятка WOG

01.10.2020


1 жовтня, у Міжнародний день кави, WOG розпочинає другий всеукраїнський конкурс дитячих малюнків.

Роботи трьох переможців будуть нанесені на горнятка WOG розмірів М, L та  XL, які надійдуть у продаж по всій мережі АЗК WOG та WOG CAFE у день Святого Миколая – 19 грудня. Також, кожен з переможців отримає заохочувальний приз – сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

За умовами конкурсу участь можуть взяти діти віком до 16 років з усіх регіонів України. Малюнки на новорічно-різдвяну тему приймаються з 1 до 21 жовтня 2020 року на сторінці конкурсу.

Для участі необхідно виконати всього декілька кроків: 
1. Власноруч намалювати малюнок на новорічно-різдвяну тему*;
2. Сфотографувати чи відсканувати малюнок;
3. Завантажити малюнок на сторінку конкурсу https://dyvokava.wog.ua/ або розмістити його до Instagram з хештегом #різдвянадивокава2020; 
4. Зберігати оригінал малюнку до оголошення переможців конкурсу**. 

Переможці будуть обрані під час відкритого онлайн-голосування з 22 по 25 жовтня, що відбуватиметься на сайті конкурсу. Результати будуть оприлюднені 26 жовтня: автори трьох малюнків, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть визнані переможцями. Саме їх твори прикрасять собою нову лінійку святкових горняток WOG.

«Минулого року наш зимовий конкурс дитячого дизайну кавових горняток здобув надзвичайної популярності серед маленьких українців. Понад 800 юних авторів надіслали свої роботи, створені з любов’ю та пронизані світлом. Ми у WOG переконані, що улюблені напої в горнятках з дитячими малюнками даруватимуть ще більше радості, щастя та тепла кожному нашому клієнту, а тому запускаємо наш конкурс «Твори різдвяну дивокаву» знову. Хочемо, щоб і цього року у кожної дитини була можливість поділитися своїм баченням казки та реалізувати найзахоплюючі ідеї», – говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Напої у святкових горнятках з дизайном від юних художників можна буде придбати на всіх АЗК WOG та у WOG CAFE протягом зими – з 19 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року. 

Ознайомитися з офіційними правилами участі в конкурсі «Твори різдвяну дивокаву з WOG» можна тут.

*Наймолодші учасники конкурсу для виконання 2 та 3 кроку можуть сміливо залучати батьків, старших братиків або сестричок
** Авторам малюнків, які переможуть, потрібно до 1 листопада поточного року надіслати оригінали за адресою: м Київ, вул. Спортивна площа 1, БЦ Gulliver, компанія WOG, з позначкою «Конкурс “Твори різдвяну дивокаву”


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.