Меню
«На WOG у мене є два варіанти початку ранку – це або американо з молоком, або кава Flat white…»
15 липня 2016


Альона Федоренко працює на АЗК WOG на вулиці Бориспільській, 12 вже майже рік. Завзята й усміхнена дівчина змінила професію кухаря, аби будувати кар’єру у компанії WOG і ані трохи про це не шкодує. Навпаки, всі амбіції Альони зосереджені на АЗК.

На роботі Альона найбільше обожнює фірмові чізкейки, каву американо та вдячні посмішки клієнтів, а вдома вона перетворюється на турботливу матусю 4-річної донечки та ліпить відмінні вареники для усієї родини!

«Я працюю на АЗК WOG не довго, лише рік. Проте за цей час встигла полюбити свою нову професію оператора, наш дружній колектив, ну, і звісно, найкавовішу каву.

На WOG у мене є два варіанти початку ранку – це або «американо» з молоком, або кава «Flat white». І обидва варіанти просто чудові, а ще відмінно бадьорять.

Раніше я працювала кухарем, але це була значно нудніша професія, ніж моя сьогоднішня. Саме тому я й спробувала себе на WOG і назад повертатися вже не хочу. Тут життя пробігає веселіше, швидше. Мій колектив – надзвичайно активні життєрадісні люди, працювати з ними в задоволення. До того ж, наснаги надають клієнти. За день стільки цікавих людей, історій, посмішок. Поки ти робиш їм хот-дог чи бургер, дізнаєшся багато цікавого, клієнти розповідають щось, діляться. Вони відпочивають з дороги, а ми радіємо, що можемо стати їм співрозмовниками та нагодувати смачненьким.

Але найбільша радість мого життя чекає мене вдома! Це моя 4-річна донечка. Майже увесь вільний від роботи час присвячую їй. Ми граємося, ходимо на прогулянки, а ще готуємо. Моя коронна страва – вареники, їх обожнює уся моя родина.

Проте, все ж деякі вихідні я проводжу з друзями. Друзями, яких знайшла тут, на АЗК WOG. В нас надзвичайно теплі стосунки, інколи встигаємо засумувати навіть за два вихідних, тому і влаштовуємо міні-корпоративчики.

WOG подарував мені улюблену роботу, чудових друзів та впевненість у завтрашньому дні». 

Інші новини