Меню
Другий Авіафест на «Чайці»: летимо разом з WOG
13 травня 2016


28–29 травня 2016 року за підтримки АЗК WOG відбудеться другий Авіаційний фестиваль на аеродромі «Чайка».

На фестивалі очікується близько 10 тисяч гостей, кожен з яких отримає порцію незабутніх вражень, оскільки небо і польоти не залишають байдужими нікого.

На відвідувачів чекають виступи чемпіонів з літакового спорту, повітряного фристайлу, а також демонстраційні польоти малої авіації, у яких буде задіяно більш ніж 30 видів літаків. Пальне для повітряних суден, що демонструватимуть фігури вищого пілотажу, надає офіційний партнер фестивалю – мережа автозаправних комплексів WOG. Не менш цікавими обіцяють стати виступи радіокерованих моделей та повітряний бій на кордових і радіокерованих моделях. Кожен, хто забажає, зможе посидіти в кабіні літака Як-52 і сфотографуватися у ній.

Крім літакового спорту 28 та 29 травня на гостей чекатимуть показові виступи з велоспорту і фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія»; працюватиме дитяча ігрова зона з атракціонами, триватиме музично-розважальна програма; відбудуться виступи діджеїв та музичного гурту OpenKids.

Вестиме розважальну програму ведучий радіо «Люкс ФМ» Слава Дьомін. Події авіаційного фестивалю коментуватиме майстер спорту України з вищого пілотажу Павло Якович Большаков.

У ресторанній зоні кожен відвідувач зможе насолодитися найкавовішою кавою від WOG CAFE, а також різноманітними смачними стравами.

Авіаційний фестиваль відбудеться за адресою: Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, 5.

Про деталі фестивалю дізнавайтеся за посиланням.
Інші новини