Меню
Дорога до серця» рятує тисячі життів!
2 червня 2017

1 червня на АЗК WOG стартувала щорічна благодійна акція «Дорога до серця». Акцію підтримали українські зірки Маша Собко, Дядя Жора, MamaRika, Тимур Мірошниченко та Анна Завальська. Вони закликали українців допомагати у зборі коштів на медичне обладнання для лікування дітей, які страждають на захворювання серця.

Також офіційним партнером акції виступила Українська біржа благодійності, більше інформації на сайті проекту.

Ви можете також приєднатись до акції та купити благодійне сердечко-наліпку вартістю 3 грн. На будь-якій АЗК мережі WOG і в WOG CAFE, усі адреси тут. За умовами акції, кошти можна також перевести через сайт ubb.org.ua.

На зібрані кошти ми придбаємо необхідне медичне обладнання для клінік Волинської області – Старовижівської ЦРК і ЦРК в місті Маневичі, для Херсонської РЦДБ і столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Під час останньої акції «Дорога до серця» чуйні та небайдужі клієнти WOG придбали 346 936 благодійних сердечок на суму 1 040 808 грн. На ці гроші минулого року ми придбали та відремонтували обладнання для дитячих кардіоцентрів Києва, Дніпра, Ратного, Ковеля, Первомайська та інших міст.

Але тисячі дітей досі чекають нашої з вами допомоги. Купуйте сердечка-наліпки! Акція триватиме з 1 червня по 31 серпня 2017 року.


Інші новини