Меню
Дорога до серця: партнери по бізнесу, партнери по життю
28 квітня 2016


Компанія WOG оголошує початок проекту «Дорога до серця-3» і запрошує партнерів долучитися до нього, зробивши свій внесок у збереження життів хворих на серце дітей!

Тисячі малюків в Україні, які тільки нещодавно розпочали свій життєвий шлях, на жаль, спіткала неочікувана біда – захворювання серця. Разом з батьками та лікарями вони щодня змушені боротися за своє життя. Нам з вами випала нагода допомогти їм отримати перемогу у цій нелегкій справі.

За допомогою пристрою Advanced Perfusion System 1 Terumo, який було придбано завдяки акції «Дорога до серця» у лютому, вдалося врятувати вже понад 100 дітей. На жаль, через велику щільність потоку пацієнтів не витримали навантаження важливі елементи апарату штучного кровообігу – роликові насоси, завдання яких – підтримувати циркуляцію крові пацієнта під час операції на зупиненому серці.

На відновлення роботи апарату штучного кровообігу у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії нам необхідно зібрати 177 250 грн. Декілька компаній вже зробили свій внесок. На сьогодні до необхідної суми не вистачає ще 126 150 грн. Кількість збережених сердець збільшуватиметься з кожним днем, якщо апарат штучного кровообігу знову запрацює.

Ми сподіваємось на Вашу допомогу і підтримку!

Зробити внесок миттєво можна на сайті Української Біржі Благодійності.

Підсумки попередньої акції «Дорога до серця» – за посиланням.


Інші новини