Меню
Долучись до благодійної акції WOG
16 грудня 2014


Долучись до благодійної акції WOG напередодні Дня Святого Миколая та допоможи хворим дітям

Найбільша українська приватна мережа автозаправних комплексів WOG розпочала нову благодійну акцію в рамках соціального проекту “Дорога до серця” до Дня Святого Миколая.

Кожен, хто, починаючи з 15 грудня відвідає будь-який АЗК WOG та придбає акційний флаєр за 2 гривні у вигляді символічного серця, долучиться до благодійної справи. Всі кошти, отримані від реалізації «Благодійних сердець», будуть перераховані на потреби важкохворих дітей.Акція діятиме на всіх АЗК WOG з 15.12.2014р. до 31.12.2014р. (включно) або до закінчення залишків акційних флаєрів «Благодійне серце» на АЗК до 31.12.2014р.

«На Миколая всі діти чекають на подарунки та увагу. На світі немає більш цінного та бажаного подарунку ніж здоров’я. Збираючи кошти, ми прагнемо допомогти тим малюкам, хто позбавлений цього, та подарувати їм надію на щасливе, повноцінне життя. Кожен з Вас зможе зробити свій внесок у добру справу, яка допоможе хворим малюкам стати трохи щасливішими та відчути турботу і любов», - сказав генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Про обсяг зібраних коштів та спрямування благодійної допомоги ми повідомимо на нашому сайті не пізніше 15 січня 2015 року.


Інші новини