Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Додаток PRIDE визнано “Best In-House Innovation 2020”

06.07.2020
Журі премії Ukraine Innovation Awards 2020 визнало оновлення додатку PRIDE найкращою інхаус інновацією (номінація “Best In-House Innovation 2020”).

Нагорода вручена за оновлення додатку PRIDE, у якому ми об’єднали сервіси для B2C та B2B клієнтів, завдяки чому мільйони автомобілістів змогли користуватись паливними картками в мобільному додатку та відкрили для себе нові можливості:

  • Завдяки оновленню можна об'єднати в одному додатку витрати та обслуговування службового транспорту зі своїм особистим.
  • Клієнти мережі, які використовують корпоративні паливні карти, можуть управляти ними в мобільному додатку. Власник картки з дозволу свого менеджера реєструє її у себе в додатку. Після успішної реєстрації він побачить на екрані відразу всю інформацію про свою паливну карту: залишок, ліміти, доступні види пального і сервіси.
  • Користувачеві не потрібно носити пластикову картку. Сервіс доступний за QR-кодом, який має вищий ступінь захисту, ніж картка.
  • Клієнти B2B сегменту можуть заправлятися за допомогою додатку, не виходячи з машини, використовуючи послугу WOG PAY, щоб розплатитися.

Також було оновлено веб-кабінет для корпоративних клієнтів з управління паливними картками, де об'єднано сучасний дизайн, простоту у використанні, додатковий функціонал і максимум продуманості для роботи менеджера компанії.

Через кабінет можна створювати і редагувати користувачів, дистанційно активувати або деактивувати паливні картки для використання в мобільному додатку і загалом міняти будь-які налаштування картки.


Встановити додаток PRIDE:


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.