Меню
Додаток PRIDE визнано “Best In-House Innovation 2020”
6 липня 2020
Журі премії Ukraine Innovation Awards 2020 визнало оновлення додатку PRIDE найкращою інхаус інновацією (номінація “Best In-House Innovation 2020”).

Нагорода вручена за оновлення додатку PRIDE, у якому ми об’єднали сервіси для B2C та B2B клієнтів, завдяки чому мільйони автомобілістів змогли користуватись паливними картками в мобільному додатку та відкрили для себе нові можливості:

  • Завдяки оновленню можна об'єднати в одному додатку витрати та обслуговування службового транспорту зі своїм особистим.
  • Клієнти мережі, які використовують корпоративні паливні карти, можуть управляти ними в мобільному додатку. Власник картки з дозволу свого менеджера реєструє її у себе в додатку. Після успішної реєстрації він побачить на екрані відразу всю інформацію про свою паливну карту: залишок, ліміти, доступні види пального і сервіси.
  • Користувачеві не потрібно носити пластикову картку. Сервіс доступний за QR-кодом, який має вищий ступінь захисту, ніж картка.
  • Клієнти B2B сегменту можуть заправлятися за допомогою додатку, не виходячи з машини, використовуючи послугу WOG PAY, щоб розплатитися.

Також було оновлено веб-кабінет для корпоративних клієнтів з управління паливними картками, де об'єднано сучасний дизайн, простоту у використанні, додатковий функціонал і максимум продуманості для роботи менеджера компанії.

Через кабінет можна створювати і редагувати користувачів, дистанційно активувати або деактивувати паливні картки для використання в мобільному додатку і загалом міняти будь-які налаштування картки.


Встановити додаток PRIDE:


Інші новини