Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Додаток PRIDE тепер можна встановити на всі смартфони Huawei з фірмового магазину додатків AppGallery

16.10.2020

WOG анонсував реліз мобільного додатку PRIDE в AppGallery і роботу з телефонами на базі Huawei Mobile Services. Тепер вся функціональність PRIDE доступна у фірмовому магазині додатків Huawei AppGallery на всіх смартфонах Huawei.

AppGallery – платформа компанії Huawei, яка входить в ТОП-3 найпопулярніших глобальних магазинів додатків. Вона охоплює понад 170 країн і аудиторію в понад 700 млн користувачів по всьому світу. На нових пристроях на базі ОС Android AppGallery використовує власні сервіси HMS (Huawei Mobile Services) для ефективної і безпечної роботи мобільних пристроїв.

«До нас зверталися клієнти з побажанням використовувати PRIDE на нових телефонах Huawei, де вже відсутні Google Mobile Services. Тому ми заручилися підтримкою локальної команди Huawei в Україні, Github, форумом для розробників і почали адаптувати наш додаток під роботу з Huawei Mobile Services. Тим самим давши клієнтам з HMS-девайсами можливість використовувати PRIDE з усім набором функцій на повну», - говорить директор з маркетингу WOG Віталій Старомінський.

Як зазначив Олег Кушіль, директор Дирекції цифрової трансформації WOG: «Адаптація під AppGallery залежить від необхідного ступеню інтеграції з сервісами Huawei. Ми реалізували повну версію: залишили той же інтерфейс і дизайн, але повністю переробили і адаптували внутрішню частину”.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.