Меню
Додаток PRIDE тепер можна встановити на всі смартфони Huawei з фірмового магазину додатків AppGallery
16 жовтня 2020

WOG анонсував реліз мобільного додатку PRIDE в AppGallery і роботу з телефонами на базі Huawei Mobile Services. Тепер вся функціональність PRIDE доступна у фірмовому магазині додатків Huawei AppGallery на всіх смартфонах Huawei.

AppGallery – платформа компанії Huawei, яка входить в ТОП-3 найпопулярніших глобальних магазинів додатків. Вона охоплює понад 170 країн і аудиторію в понад 700 млн користувачів по всьому світу. На нових пристроях на базі ОС Android AppGallery використовує власні сервіси HMS (Huawei Mobile Services) для ефективної і безпечної роботи мобільних пристроїв.

«До нас зверталися клієнти з побажанням використовувати PRIDE на нових телефонах Huawei, де вже відсутні Google Mobile Services. Тому ми заручилися підтримкою локальної команди Huawei в Україні, Github, форумом для розробників і почали адаптувати наш додаток під роботу з Huawei Mobile Services. Тим самим давши клієнтам з HMS-девайсами можливість використовувати PRIDE з усім набором функцій на повну», - говорить директор з маркетингу WOG Віталій Старомінський.

Як зазначив Олег Кушіль, директор Дирекції цифрової трансформації WOG: «Адаптація під AppGallery залежить від необхідного ступеню інтеграції з сервісами Huawei. Ми реалізували повну версію: залишили той же інтерфейс і дизайн, але повністю переробили і адаптували внутрішню частину”.

Інші новини