Меню
До Дня закоханих WOG зізнається в коханні своїм клієнтам
7 лютого 2022

День закоханих - ще одна можливість висловити свою любов та подякувати тобі, наш клієнте. З 7.02 до 14.02 кожен клієнт АЗК WOG отримає свою «валентинку» - чек, на якому надруковано чуттєві рядки про кохання з пісень українських артистів.

Зізнатися тобі у коханні, зробити так, щоб на твоїх вустах з’явилася посмішка, популяризувати українську сучасну пісню та започатковувати спільні традиції - ще одна важлива місія для компанії.
Уже традиційно, спільно з виконавцями музичного видавництва «BEST MUSIС», ми зізнаємося тобі у коханні віршами та піснями про любов.
Цього року до ініціативи WOG долучилися українські зірки: Zlata Ognevich, Павло Зібров, Роман Скорпіон, співачки KOLA та NAVKA, співак BORA. Саме рядки з пісень цих виконавців побачать клієнти WOG на святкових чеках та почують на АЗК. 

Окрім романтичних емоцій, кожен клієнт має змогу взяти учать у конкурсі в мережі Instagram з 11.02 до 14.02 та виграти 14 кавових напоїв і 14 круасанів для романтичних побачень на картку PRIDE.  Усього оберемо 14 переможців.

Щоб отримати подарунок, потрібно зробити чотири прості кроки:

  1. Заправитися або придбати будь-який товар на АЗК WOG з 11 до 14 лютого.
  2. Сфотографувати чек із рядками пісень про кохання або прочитати їх на камеру. Найсміливіші можуть навіть заспівати куплет. 
  3. Фото або відео потрібно викласти на своїй сторінці Instagram у Stories й обов’язково відмітити нашу офіційну сторінку @azkWOG.
  4. У коментарях під конкурсним постом на сторінці АЗК WOG в Instagram написати «Кохати - WOGОНЬ».

Уже 15 лютого за допомогою сервісу getcombot WOG рандомно обере 14 переможців, які будуть оголошені в Stories на сторінці АЗК WOG в Instagram.

На цьому сюрпризи від WOG не закінчуються!
Ми знаємо, що ти любиш дарувати подарунки, і за це подарунок отримаєш ще й від нас!
З 12 до 14 лютого подаруй найкавовішу каву або запашний чай через застосунок PRIDE близькій людині, а ми подаруємо тобі такий самий напій на твій гаманець. Щоб обмінюватися подарунками, у вас обох має бути встановлено застосунок PRIDE від WOG. 

Вітаємо зі святом закоханих, кохай, даруй та отримуй навзаєм, чекаємо тебе на WOG.

Інші новини