Меню
«Вдома готую чізкейки для діток, а на роботі - для улюблених клієнтів»
30 червня 2016

Страви на АЗК WOG не залишать байдужими жодного, хто хоч раз їх куштував. Смачнючі хот-доги та бургери, апетитна паста «Карбонара», ніжні десерти й інше – усе це додає настрою під час дороги, коли заїжджаєш просто на заправку, а отримуєш цілу порцію позитиву, ситий шлунок та піднесений настрій. Не останню роль у всьому цьому відіграє кухар-кондитер за освітою та оператор на АЗК WOG за професією – Марія Кравченко.

«Я працюю на АЗК WOG не довго, лише 4 місяці. Але з огляду на попередній досвід роботи на інших АЗК, з впевненістю кажу – WOG поза конкуренцією. Офіційне працевлаштування дає впевненість, а хороший колектив додає натхнення.

За освітою я кухар-кондитер, тож на АЗК саме на мені лежить приготування страв. Мені дуже подобається така місія, адже останні три роки мої десерти куштувала лише родина, а тепер ціла Україна, кожен, хто заїжджає на наш WOG. Моя улюблена страва – це десерт чізкейк. Ось і виходить, що два вихідних дні я готую чізкейки для донечки й сина, а інші два, робочих, - для улюблених клієнтів.

Моїй молодшій донечці три рочки, вона лише нещодавно пішла до садочку, тож у мене з’явилася можливість вийти на роботу.  Зручний графік дозволяє мені працювати та при цьому не жертвувати родиною, часу вистачає на всіх. А вечорами я вишиваю бісером. Це хобі усього мого життя. Я намагаюся проводити дозвілля саме за цим заняттям».

Інші новини