Меню
Чудово політали в Одесі!
5 вересня 2016

Літати завжди круто, проте літати з WOG – неймовірно! У цьому мали змогу переконатися усі, хто побував на помпезному авіафестивалі в Одесі. Тим, хто не зміг відвідати цю подію, ми зараз все розкажемо.

Задля участі у Всеукраїнському Авіафестивалі на спортивному аеродромі Гідропорт зібралися найкращі пілоти з усіх куточків України, аби глядачі могли на повну насолодитися надзвичайним авіашоу. Серед них неймовірно талановита та справжня красуня, 24-річна Вікторія Найденко, наймолодший пілот в Україні!

Проте гості заходу не лише спостерігали за літаками, але й самі піднімалися у повітря! Адже в рамках заходу кожен бажаючий міг здійснити політ та, навіть, стрибнути з парашутом.

Та повітряні розваги – це не все, що підготували організатори заходу. Гостей забавляли цікавими конкурсами, вікторинами, а ще тішили подарунками. Популярні ведучі та професійне музичне оформлення заходу від кращих ді-джеїв Одеси додавали запалу та настрою. А для самих маленьких гостей дійства була обладнана спеціальна baby-зона з атракціонами, батутами, майстер-класами та аніматорами. Тому на авіафестивалі розважались навіть малюки.

Це свято неба подарувало нам натхнення та сили на нові звершення! Дякуємо організаторам та пишаємося, що мали змогу стати паливним партнером такого чудового заходу! 


Інші новини